Fleckenstein uron shqiptarët: Rekomandim i pakushtëzuar, Shqipëria e meriton

Ndonëse nuk është bërë ende publike, Kunt Fleckenstein ka uruar Shqipërinë për çeljen e negociatave. Përmes një statusi në Twiter ai ka uruar shqiptarët për rekomandimin pozitiv. “Përgëzime! Jam shumë i lumtur. Një hap i madh përpara për Shqipërinë. Rekomandim pa kushte nga Komisioni i BE për hapjen e negociatave. Shqipëria e meriton. Dhe tani presim Këshillin ta pranojë”, tha ai./d.m-dritare.net

LEXO DHE :  "Fetusi 18 javësh", a është kjo fotoja më e mrekullueshme e shekullit të 20-të?

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.