Fitorja e Kroacisë/ Edi Rama feston me presidenten kroate

Kryeministri Edi Rama e ka ndjekur gjysmëfinalen e Kupës së Botës mes liderave në Samitin e NATO-s në Bruksel.

Minutat e fundit të mposhtjes së Anglisë nga Kroacia i ka ndjekur me kancelaren Angela Merkel dhe kryeministren angleze Theresa May. Këtë të fundit e ka ngushëlluar për humbjen.

Minuta e fundit… 😊

Gepostet von Edi Rama am Mittwoch, 11. Juli 2018

Ndërsa pak çaste më pas Rama ka postuar edhe “Foton e Ditës” me presidenten e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitarović.d.m-dritare.net

LEXO DHE :  Shkon në 16 numri i të vdekurve nga vullkani, në Zelandën e Re

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.