Fitoi çmim në “Kënga Magjike”, Ronela Hajati: Gjithçka kam dashur

Pasi fitoi çmimin ‘Performanca më e mirë’, në “Kënga Magjike”, këngëtarja, Ronela Hajati ka falënderuar gjithë ata që e kanë ndihmuar.

Ndërkohë, Ronela e cilëson natën finale të “Kënga Magjike”, një natë për t’u mbajtur mend, pasi mori gjithçka çfarë kishte dashur. Dashurinë e publikut.

LEXO DHE :  Hetimet pas tërmetit, policia: 9 të arrestuar, 8 në kërkim


Përmes një postimi në Instagram, Ronela shkruan:

“Dje ish një nate për t’u mbajtur mend!!! Mora gjithçka që kam dashur! Mora dashurinë tuaj! Ju dua me zemër…”/K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.