Fiori dhe Rozana, gati për sherrin tjetër

Fiori Dardha është treguar e sinqertë në disa përgjigje që i ka dhënë ndjekësve të saj në “Instagram”. “Cila nga ju të dyja vjen më shpejt në emision dhe është korrekte me orarin e punës, ti apo Rozi?”, ka qenë një pyetje e bërë për Fiorin nga një fans.

 

Përgjigja e saj ka qenë e drejtpërdrejtë dhe pa doreza, por nuk dimë nëse i ka pëlqyer Rozit ? “Duke qenë se nuk jam vetëm prezantuese, por edhe autore e “Boom”, unë shkoj në punë shumë më shpejt se Rozi. Kur shkoj në punë, Rozana Radi është duke bërë gjumin e bukurisë”, ka thënë Fiori V.D/dritare.net/

LEXO DHE :  Klosi: Investimet në Shqipëri, gjigante. Jemi mes ujqërve të turizmit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.