Filmuan ministrin Demiraj, procededohen penalisht dy oficerë

Prokuroria ka nisur hetimet për oficerin e Policisë Gjyqësore që u përplas me ministrin Dritan Demiraj në lidhje me prozhektorët që do të sekuestroheshin të mitingut të PD­. Në pamjet që u transmentuan në media, Demiraj u përplas me oficerin, duke i kërkuar të marrë vetëm 1 prozhektor. Dyshohet se ministri është filmuar nga oficeri së bashku me një efektiv të shqiponjave.

LEXO DHE :  Kriza politike, Basha takohet me presidentin Meta

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.