Film dedikuar Schumacher, shfaqen pamjet tronditëse

6 vite  nga aksidenti i Michael Schumacher dhe gjendja e kampionit të makinave Formula Uno është e pa sqaruar për publikun e gjerë.

Familja e legjendës ka lejuar për herë të parë që të xhirohet brenda shtëpisë së tyre, pasi do të realizohet një film dedikuar pilotit gjerman që pritet të transmetohet në 5 dhjetor 2019.

LEXO DHE :  Nëse keni plane për plazh, shikoni më parë parashikimin e motit!

Filmi do bazohet te jeta e Schumacher dhe do të ketë plot skena emocionuese për të gjithë fansat e tij./e.k-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.