Fier/Mjeti bujqësor del nga rruga, humb jetën 31-vjeçari

Një ngjarje e rëndë është shënuar në fshatin Kallm i Vogël, Fier. Mjetit bujqësor tip “Zetor” ka dalë nga rruga dhe nga ngjarja, drejtuesi ka humbur jetën.

Shtetasi Ermal Kumanaku, 31 vjeç, menjëherë pas ngjarjes është dërguar në spital, por fatkeqësisht gjatë rrugës ka ndërruar jetë. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Akuzat mes Berishës dhe Thaçit, gazetari: Mizerje s'ju kemi parë të shani Milosheviçin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.