Festë në shtrat/ Me këtë pozicion seksi do ta nisni 2019 mbarë

Ku ka më mirë se ta nisni 2019-ën me nxehtësi dhe një natë superhot në shtrat. Seksi është pjesë e rëndësishme e jetës sonë, dhe kjo është arsyeja pse ne duhet të eksplorojmë herë pas here me të. Dhe pse mos e bëjmë këtë natën e 1 ose 2 janarit. Pas natës festive, do të ishte superfantastike për jetën tuaj dashurore.  Dritare.net ka sjellë për ju një tjetër pozicion seksi. “Mbi tavolinë”, megjithëse për shumë nga ju njihet, ky pozicion e kthen shtratin në një parajsë të vërtetë.

LEXO DHE :  Rama nxjerr videon: Pamje nga kantieri i Arenës Kombëtare

Çfarë duhet të bëni?

Fillimisht ju duhet një tavolinë. Femra duhet të ulet mbi të, dhe t’i mbështesë duart te tavolina. Këmbët e saj duhet të qëndrojnë lart, ndërsa mashkulli futet mes tyre, si në foto.

Ky pozicion do ta bëjë më të bukur një natë pasioni dhe kështu e nisni 2019-ën me këmbë të mbarë./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.