Fansat publikojnë fotot me yjet në aeroport, nga Harry Style te Selena Gomez

image001.jpg

Yjet kalojnë një pjesë të mirë të kohës duke udhëtuar, ndaj shpeshherë ata ndalohen nga fansat në aeroport. Edhe pse shpeshherë ata maskohen me syze të zeza, kjo gjë nuk i bën të panjohur përpara fansave. Më poshtë  do të shikoni disa nga fotot që fansat kanë bërë me yjet në aeroport, apo edhe gjatë fluturimit në avion./jd/dritare.net

LEXO DHE :  Chris Brown do të bëhet sërish baba, tani me ish të dashurën


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.