Familjarët deklaruan se u rrëmbye, 15-vjeçarja gjendet në Berat

Prindërit e një vajze 15 vjeçe kanë shkuar në policinë e Fierit dhe kanë bërë kallëzim duke thënë se vajza e tyre është rrëmbyer.

Jurgena është larguar ditën e djeshme nga banesa kanë deklaruar familjarët e saj por nuk dihet nëse është larguar me dëshirë apo është marrë me forcë nga një djalë nga Berati.

LEXO DHE :  Mjekja më tha të mos këndoja më/ Sfida më e vështirë për Aurela Gaçen

Aktualisht policia ka shoqëruar në komisariat të miturën dhe po pyetet në lidhje me ngjarjen, ndërkohë nuk bëhet me dije nëse vajza ka pasur një lidhje me djalin nga Berati, apo është rrëmbyer me forcë nga ai./e.k-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.