Familja mbretërore e thjeshtë si ne, ja fotot që e vërtetojnë!

Familja Mbretërore Britanike mund të ndjekë shumë rregulla  që neve na duken jo normale, por kur bëhet fjalë për jetën e përditshme, rezulton që mbretërorët kanë shumë të përbashkëta me njerëzit e zakonshëm.

Dritare.net ka mbledhur disa fotografi befasuese që provojnë se jeta e tyre është e ngjashme me jetën tonë, më shumë sesa ne mendonim. Shikoni galerinë më poshtë për të parë familjen mbretërore si asnjëherë më parë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Shtëpi si në përralla, kush s’do donte të jetonte këtu!

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.