Familja i jep lamtumirën e fundit prezantueses Nadia Toffa, me postimin prekës

Një ditë pas vdekjes së prezantueses së njohur italiane, Nadia Toffa, në llogarinë e saj të Instagramit u hodh një foto e saj duke buzëqeshur përkrah së ëmës, motrës, mbesave dhe nipit.  Është pikërisht familja e saj që tregon luftën e prezantueses me kancerin, shkruan dritare.net

“E dashur Nadia e vogël, e madhe, vajzë e dashur, motër e dashur, tezja më e ëmbël, luftëtare e fuqishme në çdo sfidë, trimëreshë dhe në betejën e fundit, më e vështira. Nuk ka fjalë për të thënë boshllëkun që ke lënë te të gjithë ne.

Një dritë e ngrohtë, kristalore është shuar, por e gjithë dashuria që ke dhënë na mbetet, ajo që ke ndërtuar me kaq shumë përkushtim dhe vendosmëri mbetet për ne, për shumë njerëz. Engjëll, tani je e lirë dhe e qetë në dashurinë më të madhe, të ngrohtë nga përqafimi i të gjithëve.”,- shkruhet poshtë fotos./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Si përfundim Renato nuk ikën nga Top Channel!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.