Evropa League/ Milan rrezikon me barazimin, ja të gjitha rezultatet!

Janë mbyllur të gjitha ndeshjet e vlefshme për Evropa League të luajtura mbrëmjen e sootme.

Milani nuk shkoi më shumë se brazimi 1-1 ndaj Betisit  në takimin e zhvilluar në Spanjë .

Pas 4 ndeshjeve të zhvilluara, Milani bie në vendin e tretë, ndërsa Betisi mbetet në vendine parë me 8 pikë.

LEXO DHE :  Rama ndan fotot: Gati shkollat e reja në Kolonjë, Shijak, Lushnje e Maliq!

Nga ana tjetër Lacio ka arritur të fitojë ndeshjen, ndërsa Arsenali ka amrrë një barazim 0:0 me Sportingun.

Më poshtë të gjitha rezultatet e ndeshjeve./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.