Ervis Martinaj lë vullnetarisht spitalin, shkon në burg

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Dritare me Rudinën” gazetarja e “News 24” Dorjana Bezat, ka raportuar se policia ka shkuar në spital për të marrë Ervis Martinaj, që u plagos të enjten e kaluar në Bllok.

Por policia është penguar nga mjekët e spitalit, çka ka bërë që Martinaj të mbetet në spital.

LEXO DHE :  Do ta shpërndani Parlamentin? Ja përgjigjja e presidentit Meta!

Por, raportohet se tanimë ka qenë vetë Martinaj që ka kërkuar të vazhdojë mjekimin në spitali ne burgut./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.