Ermal Mamaqi zbulon si do të quhet filmi i tij i ri!

Sot Ermal Mamaqi paska qenë plot me surpriza. Ndërsa disa orë më parë zbuloi se pjesë e kastit të aktorëve do te jetë këngëtarja Enca dhe doktori i kirurgjisë plastike, Skerdi Faria, pak më parë ka zbuluar një tjetër sekret, që tha se do e tregojë ditën që del filmi.

Ja që nuk duroi, dhe ai përmes një postimi në Instagram, ka treguar se filmi i tij I ri, do të quhet “I love Tropoja”.

LEXO DHE :  Ministrja Shahini: Në hotelet ku janë strehuar nxënësit, janë themeluar shkolla provizore

Ermali, ndërsa ka dhënë këtë lajm, ka përmeduar dhe Markun, përosnazhin e filmit shumë të komentuar  “Taken”. Ai shkruan se Marko nga Tropoja është një superstar, por pa zbuluar asgjë më shumë./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.