Ermal Mamaqi zbulon dy aktorët e filmit të tij të ri!

Aktori i humorit Emal Mamaqi, prej javësh ka paralajmëruar për filmin e tij të ri. Ndërsa para disa ditësh zbuloi se pjesë e kastit do të ishte aktorja kosovare, Arjola Demiri, sot ka zbuluar dhe dy aktorët e tjerë, jo pak të njohur.

LEXO DHE :  Ekzekutivët Europianë të Telekomunikacionit i bëjnë thirrje BE-së të përqëndrohet tek shërbimet e reja digjitale

Ata janë, këngëtarja Enca dhe doktori i operacioneve plastike, Skerdi Faria.

Ermla Mamaqi, në Instagram, shkruan se, sot nisën për herë të parë xhirimet./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.