Ermal Mamaqi largohet nga Klan, ja kush do ta zëvendësojë!

 

Aktori dhe moderatori i njohur Ermal Mamaqi po xhiron skenat e filmit të tij më të ri “I Love Tropoja”. Prej disa vitesh ai është prezantues i emisionit të tij”Xing me Ermalin” në TvKlan.

LEXO DHE :  Pasi takuan Ronaldon dhe Bufon, Rama tjetër surprizë vogëlushëve që shpëtuan nga tërmeti

Në median online përflitet se Mamaqi ka vendosur të largohet nga ky televizion. Edhe pse nuk ka asnjë konfirmim nga ai, aludohet se vendin e tij do ta zërë  moderatorja Marina Vjollca./L.F-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.