Erl Murati: Zgjidhjen e krizës, e shoh te drejtësia

I  ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën”, në News 24, kryeredaktori i Gazetës Shqiptare, Erl Murati tha se, zgjedhjen e krizës politike në vend, e sheh të drejtësia. Sipas tij problemi ka lindur te drejtësia dhe duhet të zgjidhet nga ajo dhe jo palët politike.

LEXO DHE :  Meta: Alvin Berisha u shpëtua falë gazetarisë profesioniste!

“Problemin dhe zgjidhjen e krizës e shoh te drejtësia, jo palët politike.”,- tha Murati./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.