Erl Murati: Kriminale kush i bën opozitë, opozitës

Gazetari, Erl Murati ka komentuar në Dritare me Rudinën, situatën aktuale në vend, tensionet në Shkodër, etj. Ai tha në emision se, është kriminale kush i bën opozitë, opozitës.

‘Kriminale kush i bën opozitë, opozitës”,- tha ai./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Kush janë 10 femrat që po i kërkon gjithë Europa!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.