Erion Veliaj publikon fotot nga celebrimi, ka tri këshilla për Gaz Pajën

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka ndarë me ndjekësit disa foto nga dasma e aktorit të njohur, Gazmend Paja.

Ndërsa poston fotot nga celebrimi i Gazit me Irën, Veliaj i ka dhënë tri këshilla aktorit.

“Gazi, degjo vllain, 3 keshilla:

1️⃣Fjalet kyc ne nje martese afatgjate jane kater: Ke t’drejte, faji im! 🤦🏻‍♂️ 2️⃣Asnjehere mos qesh me zgjedhjet e gruas tende – se ti je nje prej tyre! 😂

3️⃣Mos harro kurre, 1 Qershori s’eshte festa e femijeve, eshte pervjetori yt i marteses! 📅

Te trashegoheni vllai im, ju duam shume! 👰🏻💍🤵”,- shkruan Veliaj në Instagram./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Albin Kurti: Po keqpërdoren mospajtimet mes meje dhe Ramës, jemi afër me PS

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.