Era Istrefi nuk përmbahet më: S’mundesh me ecë në hapat e mi!

Këngëtarja shqiptare tashmë me famë botërore, Era Istrefi, njihet shumë për stilin e veçantë, sidomos me trendin e flokëve, të cilin e ndryshon shumë shpesh.Duket sikur Erën e ka marrë malli për ngjyrën e bardhë të flokëve, pasi ajo ka publikuar në profilin e saj në Instagram një fotografi kur i kishte flokët e bardha.

LEXO DHE :  Tërmeti/ Kryemadhi: 51 shqiptarët u vranë me dashje më 26 nëntor

Por ajo që tërheq vëmendje është mbishkrimi, që Era i ka shoqëuar fotografitë e publikuara.

“Smunësh mi ecë hapat e mi”, ka shkruar këngëtarja, ndërsa komentet e ndjekësve të saj në Intsagram kanë qenë të shumta./d.m-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.