Enca poston foto provokuese, nga deti

Këngëtarja e njohur Enca, pas xhirimeve për filmin e ri ku do të marrë pjesë, i është drejtuar detit.

Ajo ka postuar një foto në Instagram, ku shfaqet super në formë me rroba banje.

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

If you cant make me come, then you cant come back 😂😂🔥

Un post condiviso da ENCA (@enca) in data:

Poshtë fotots së saj, Enca shkruan: “Nëse nuk më bën të vij, ti s’mund të vish më!”/E.B-dritare.net

LEXO DHE :  A po e bllokon Ilir Meta SPAK-un, si Gjykatën Kushtetuese?

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.