Emri/ Vritet me thikë 30-vjeçari në Tiranë

Një 35-vjeçar ka humur jetën në Tiranë, pasi ka marrë disa goditje me thikë.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në rrugën “ Misto Mame”, ndërsa viktima është identifikuar si Olti Hajdari.

Goditja me thikë ka ardhur pas një konflikti me një tjetër person, ndërsa nuk dihen ende detajet e ngjarjes së rëndë.

LEXO DHE :  Negociatat/ Cakaj: Shqipëria pret shpresëplotë, tetorin

Policia ben me dije sot se ka identifikuar autorin e vrasjes 20-vjeç, i cili pas krimit e la viktimen mes gjakut ne rruge dhe u arratis./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.