Emri/ Urinoi te dera e Kryeministrisë, arrestohet i riu

Policia ka vënë në pranga protestuesin që urinoi në derën e Kryeministrisë, në protestën e opozitës të datës 13 prill.

Pas identifikimit, i riu nga Shkodra është vënë në pranga nga policia. Kur urinoi te dera e Kryeministrisë Florian Marku ishte me maskë, por u identifikua nga policia dhe u arrestua./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  PS kërkoi shkarkimin e tij, Malaj: Padi individuale për çdo deputet

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.