Emri/ Vrasje për një vend parkimi, ja kush është 22-vjeçari që u ekzekutua sot në Laç!

Laçi është tronditur mbrëmjen e sotme nga një vrasje për një vend parkimi pranë gjykatës.

Bëhet me dije se i vrarë ka mbetur 22-vjeçari Viktor Shkorreti, ndërkohë autori është larguar menjëherë nga vendngjarja dhe policia po punon për identifikimin dhe arrestimin e tij.

LEXO DHE :  U tha që është nipi i prokurorit të komunizmit, reagon kandidati për kryeprokuror Olsian Çela

Mbrëmjen e sotme në qytetin e Laçit ndodhen me mijëra pelegrinë për shkak të natës së Shna Ndout. /e.k-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.