Emri/ Korçë, sherr me thika mes të rinjve, një i plagosur rëndë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës mbrëmjen e sotme ku pas një sherri që ka degjeneruar në përdorimin e thikave ka mbetur i plagosur 24-vjeçari Armando Trimi.

Nga informacionet e para bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr. 17, ndërkohë 24-vjeçari Trimi ndodhet nën kujdesin intensiv të mjekëve në Spitalin e Korçës.

LEXO DHE :  Banorja e Astirit: Jam dëmshpërblyer me 130 milionë lekë, qeveria po tallet me ne

Policia ka identifikuar dy autorët dhe është vënë në ndjekje të tyre, ndërkohë që po punohet për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje./e.k-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.