Emri/ Krimi godet Lushnjën, një i vrarë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në Lushnjë.

Mësohet se një person ka mbetur i vrarë, në fshatin Shegas të Lushnjes.

Paraprakisht mësohet se viktima është Qemal Alla, 41 vjec./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Berat, Aleanca qytetare e PD-Metës: Shpall zgjedhjet parlamentare të parakohshme

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.