Emri/ Borxhi prej 46 mijë eurosh, kush është autori i vrasjes te Liqeni Artificial!

Haxhi Bacinovski u ekzekutua mbrëmjen e së shtunës, te Liqeni Artificial i Tiranës, teksa ishte duke vrapuar me të birin. Pas vrasjes është bërë i mundur identifikimi i autorit, nga djali i viktimës. Nga Top Channel, mësohet se, autori është Islam Myslaj, i cili kur ka vrarë Baçinozit, ka qenë i shoqëruar nga një person tjetër.

LEXO DHE :  Tërmeti/ 672 objekte janë dëmtuar

Nga hetimet e para rezulton se, arsyeja e konfliktit ka qenë një borxh prej 46 mijë eurosh./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.