Emrat/ Horror në Vlorë. Burri vret gruan me levë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Babicë të Vlorës ditën e marte.

Mësohet se një burrë ka vrarë mizorisht me levë bashkëshorten e tij.

Mësohet se gruaja, Laureta Sulo, ka gjetur vdekjen ne spital, per shkak te plageve te renda qe kishte marre.

Pas krimit, policia ka bere shoqerimin e burrit, Lavdosh Sulo, ne vendin e ngjarjes. 

Ende nuk dihen shkaqet e kësaj masakre.

INFORMACIONI PARAPRAK 

Në orën 12:52, në fshatin Babicë e Madhe, Vlorë, pas një konflikti në familje dyshohet se shtetasi L. S., 56 vjeç, ka goditur me mjet të fortë (levë hekuri) bashkëshorten e tij 44 vjeçare L.S.

E dëmtuara u shoqërua për ndihmë mjekësore në Spitalin e Vlorës por për shkak të dëmtimeve të marra në orën 13:30, njofton Spitali se ka ndërruar jetë.

Policia ka shoqëruar menjëherë bashkëshortin, shtetasin L.S., si autorin e dyshuar në lidhje me ngjarjen për të cilin po vijojnë veprimet e mëtejshme në lidhje me arrestimin e tij.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes duke kryer veprimet hetimore në lidhje me sqarimin e rrethanave./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Videoreportazh/ Pronat që po hanë koka në Gjirin e Lalëzit

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.