Emrat/ Miratohet unanimisht komandimi i 6 prokurorëve pranë KLP

Është miratuar unanimisht komandimi i 6 prokurorëve pranë Këshillit të Lartë të Prokurorisë. Ky miratim, u bë në mbledhjen e gjashtë të KLP-së që nga krijimi i institucionit.

6 këshilltarët pranë KLP-së janë: Arjan Muçaj, Artur Cara, Mihallaq Bleta, Vitjuna Mata, Ornela Rrumbullaku dhe Mirela Kapo. /K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Spartak Braho: Dekreti i presidentit nuk është llastik për të mbathura

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.