Emrat/ Ja kush janë kandidatët e PS për Këshillin Bashkiak të Sarandës!

Është publikuar lista e plotë e kandidatëve të Partisë Socialiste në Këshillin Bashkiak të Sarandës. Listën e kryeson, Asaf Stroka, pronar i një zyre përmbarimore në këtë qytet.

 Ja emrat e kandidatëve për këshillin bashkiak të Sarandës!
ASAF STROKA
TATIANA ALIKAJ
ERLIND SULO
ARDIANA ABEDINI
ANDRI DHIMO
DAFINA ALLKUSHI
DRITAN PEÇI
DENISA ISLAMAJ
GJERGJI IMERAJ
BEDRIJE MARJANI
AERN ÇIPA
LINDITA KASAJ
KRENAR BEDAJ
ELONA MANO
SOTIR KOCI
BESJANA BRAHO
ALTIN ÇAUSHI
SILVANA DUKA
ALBERT SULA
FATIENSA ALIMEMAJ
ERALD MIHASI
INA PAPA
ALQI BABI
LISJONA DUKA
FASLLI BEDULI
ANA MUÇOBEGA
ZENEL CACA
ALBA BRINJA
LLUKA THODHORI
BRUSILDA SHINO
MAGDALENA BAJAJ
ROXHENSA LILA
MALVINA JANI./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Kreu i Ballit Kombëtar: Kam një pasuri timen në Durrës, është dëmtuar terësisht

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.