Emrat/ Krimet e rënda arrestojnë 8 persona në Sarandë, mes tyre  nëndrejtori i Spitalit

Ka përfunduar pas disa orësh aksioni i nisur paraditen e së hënës në Sarandë, në të cilën morën pjesë Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë dhe Forcave Operacionale.

Gjatë këtij aksioni të gjerë në pranga kanë rëndë 8 persona, që konsideron me rrezikshmëri të larë.

Mësohet se mes të arrestuarve është edhe nëndrejtori i Spitalit të Sarandës, Florenc Llanaj, i emëruar pak muaj më parë në detyrë.

LEXO DHE :  “Joker” dhe shoqëria ku jetojmë

Pesë prej të ndaluarve janë: Florenc Llanaj; Adrian Xhibro; Edvin Xhibro; Mikel Jorgji; Armando Zholi.

Nga ana tjetër janë proceduar në gjendje të lirë 2 femra./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.