Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Emrat/ Vrasja e kushërinjve në Laç, policia identifikon autorët

Emrat/ Vrasja e kushërinjve në Laç, policia identifikon

Mbrëmjen e djeshme, në Laç, pas një konflikti me armë, humbën jetën dy persona. Viktimat Mikela Jushi, 35 vjeç, dhe Jani Jushi, 30 vjeç, nuk mundën t’u mbijetonin plagëve dhe humbën jetën në spital.

Pas ngjarjes, policia ka bëtë të mundur identifikimin e autorëve të cilët janë Markle Gjonbushi, 24 vjeç, dhe Vincens Pali (Bushi). Policia po punon për kapjen e tyre./E.B-ditare.net