Emrat/ Vrasja e kushërinjve në Laç, policia identifikon autorët

Mbrëmjen e djeshme, në Laç, pas një konflikti me armë, humbën jetën dy persona. Viktimat Mikela Jushi, 35 vjeç, dhe Jani Jushi, 30 vjeç, nuk mundën t’u mbijetonin plagëve dhe humbën jetën në spital.

Pas ngjarjes, policia ka bëtë të mundur identifikimin e autorëve të cilët janë Markle Gjonbushi, 24 vjeç, dhe Vincens Pali (Bushi). Policia po punon për kapjen e tyre./E.B-ditare.net

LEXO DHE :  310 milionë euro pasuri/Ja kush është spanjolli që u terrorizua nga Mihal Kokëdhima

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.