Emmy Awards 2018: Gjithë yjet u veshën me të bardha

Është viti i 70 që ndahen çmimet “Emmy”, dhe të hënën mbrëma aktorët shkëlqyen në tapetin e kuq.  Shumë aktorë, mes ngjyrave të shumta të veshjeve, zgjodhën ngjyrën e bardhë.  Nga Jessica Biel e deri te RuPaul Charles, shikoni veshjet e tyre të bardha të mrekullueshme!/E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Shifra e çmendur! Ja sa para shpenzoi Cardi B për ditëlindjen e vajzës!PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.