Emisioni Dritare- Gëzuar Krishtlindjet me një urim për turizmin!

Këtë të hënë në #DritaremeRudinën, ishte i ftuar ministri i Turizmit, Blendi Klosi. Në një emision ndryshe, jashtë studio, Klosi foli për turizmin, si një mundësi e artë për zhvillimin e Shqipërisë. Në këtë pjesë të tretë nga Lezha, Klosi foli zhvillimin e turizmit malor. Çfarë mundësish ka Shqipëria dhe sa po investohet në këtë vend?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.