Emisioni Dritare- Ditmir Bushati për politikën e jashtme| Pj.3

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Ditmir Bushati ishte i ftuar këtë të hënë në #DritaremeRudinën, në Vizion Plus. Në këtë pjesë të tretë, Bushati u ndal te qëndrimi që do të mbajë Shqipëria për Jeruzalemin. Bushati sqaroi më tej akuzat që vijnë nga Kosova, për mos dhënien e ndihmës, në njohjen e Kosovës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.