Emisioni Dritare- Ditmir Bushati për politikën e jashtme | Pj.1

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Ditmir Bushati ishte i ftuar këtë të hënë në #DritaremeRudinën, në Vizion Plus. Bushati foli për politikën e jashtme, marrëdhëniet me fqinjët dhe integrimin në BE. Në këtë pjesë të parë, Bushati u ndal tek protesta e opozitës, votimi i kryeprokurores dhe ndikimi që do të ketë në integrimin e vendit në BE.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.