Eminem dhe këngëtarja shqiptare, çmendin festivalin e CoeChella

Festivali i CoaChella, është ndër festivalet më të famshëm dhe me prestigj në SHBA. Në këtë festival marrin pjesë, këngëtarë të ndryshme të cilët përformojnë këngët e tyre. Skena e festivalit këtë herë është ndezur nga Eminem, një nga legjendat e repit në botë.

LEXO DHE :  Policia bllokon lokalin e Kokëdhimës që terrorizoi turistët spanjollë, mund të shembet

Lengjenda e repit performoi disa prej hiteve të tij, ndër to edhe këngën “The Monster”.

Por në skenë nuk u ngjit Rihanna, me të cilën Eminem bashkëpunoi në 2013-ën. E ftuara speciale ishte këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha./K.Ç/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.