Elvana poston foto, fansat e kritikojnë për buzën e shtrembër!

Këngëtarja e famshme Elvana Gjata ka postuar një foto ku i duket buza e poshtme e shtrembër, kjo është më se e dukshme dhe shumë e thjeshtë për ta dalluar, për këtë arsye fansat e akuzojnë për operacione plastike.

Disa prej fansave e akuzojnë se botoksin e ka bërë keq, ndërsa disa të tjerë shprehen se ka qenë më e bukur pa botoks. Në buzën e poshtme njëra anë duket më e fryrë se tjetra, për këtë arsye nuk kishte si të mungonin kritikat e fansave./D.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Instagrami vs Realiteti!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.