Elvana Gjata i rikthehet stilit të vjetër të flokëve, nuk njihet më!

Elvana Gjata kohëve të fundit na ka treguar jo vetëm që është një këngëtare e mirë, por dhe një aktore super e talentuar. Momentalisht, e gjithë vëmendja është tek ajo, për shkak të filmit të fundit “Dy gisht mjaltë”.

Pamja e saj ka ndryshuar vazhdimisht, por këtë here vërtet nuk njihet. Elvana është transformuar në një vajzë me kaçurrela të dendura.

LEXO DHE :  Si rrallëherë  Kim Kardashian shfaqet pa pikë grimi në fytyrë, ja fotot!

Por, kjo nuk është hera e parë që ajo merr këto lloj vendimesh për lukun e saj. Në dy klipe këngësh e kemi parë me flokë kaçurrela. Njëherë te kënga me Lumi B, e titulluar “disco disco”.

Gjithashtu dhe te kënga solo “Jemi njësoj”./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.