Elvana Gjata i rikthehet muzikës në 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

Prej disa muajsh shkëputje nag skena dhe rrjetet sociale, këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata po rikthehet për publikun sot, në festën e Pavarësisë së Kosovës.

Nga postimet e stilistit Valdrin Sahiti, një ndër miqtë e Elvanës shfaqet këngëtarja e cila ka dhënë një intervistë për Alaudin Hamitin në Kosovë.

Përvec intervistës pritet që Elvana të këndojë hitet e saj, por nuk dihet nëse do vijë me një këngë të re. E kuruar deri në detaje dhe me një fustan ngjyrë blu dhe me një kapele të së njëjtës ngjyrë me yjet që karakterizojnë flamurin e Kosovës dhe me linjat trupore më perfekte se kurrë./A.C/dritare.net

LEXO DHE :  Fundjava e vipave në foto

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.