Eliza Dushku poston foto me barkun e rrumbullakosur, pak para lindjes

Në shkurt, aktorja me origjinë shqiptare, Eliza Dushku, zbuloi se ishte në pritje të një fëmije, ndërsa së fundmi, përmes një postimi në Instagram, ai ka nxjerrë një foto me barkun zbuluar.

LEXO DHE :  Gjendet i pajetë në kanalin vaditës 28-vjeçari nga Shkodra

Teksa ka realizuar setin fotografik, në ditët e  fundit të pritjes së ëmbël, Eliza shfaqet në foto me barkun e rrumbullakosur, pranë bashkëshortit të saj dhe qenushit./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.