Elita Rudi dhe Gjiko bëhen prindër, ja gjinia e foshnjës!

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë bërë ditën e sotme prindër.

Lajmin e ëmbël e ka dhënë nëna e Gjikos përmes një postimi në Instagram.

“Ndjenjë e veçantë, nga sot gjyshe”, shkruan e ëma e Gjikos, ndërkohë në foto është një buqetë me trëndafila të mbështjella me shiritin “It’s a boy”, që nënkupton ardhjen në jetë të një djali./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Edicioni kryesor i lajmeve në Dritare.net 19 korrik 2019PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.