Eli Fara rrëfehet për dashurinë!

 

Eli Fara e ftuar në emisionin e pasdites “Rudina”, ka bërë një bisedë të gjatë, kur treguar, për projektet e saj, jetën private si dhe atë të vajzës së saj.  Por Rudina i bëri një pyetje të drejtpërdrejtë nëse ishte e dashuruar.

“Nuk jam e dashuruar. Sa më shumë kalojnë vitet aq më shumë rriten kërkesat ndaj vetes. Zemra ime është e lirë”,-ka thënë Eli. Edhe pse ajo përflitet kudo se është në një lidhje prej kohësh, duket se Eli s’ka për ta pranuar kurrë në kamera. Ajo ka folur edhe për vajzën e saj, Marinën dhe thënë se edhe vajza e saj nuk ka asnjë lidhje të rëndësishme për tu treguar. V.D/dritare.net/

LEXO DHE :  Gent Cakaj: KE do refuzojë kërkesën e Holandës për rikthimin e vizave, ja arsyeja

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.