Eleni Foureira në një lidhje me futbollistin e Olympiacos!

Eleni Foureira është një këngëtare me origjinë shqiptare e cila ka një karrierë të suksesshme në Greqi, njihet aty si një ndër këngëtaret më të mira dhe më seksi. Këtë vit ajo  po përfaqëson Qipron në Eurovision më këngën e saj “Fuego”, e cila u pëlqye shumë dhe ngriti atmosferën e Eurovision.

Këngëtarja bukuroshe e ka shprehur shpesh herë që nuk ka dëshirë të flas për jetën e saj private. Por prej një viti është e lidhur me futbollistin spanjoll Alberto Botia, i cili luan për ekipin grek “Olympiacos”.

LEXO DHE :  Shijojeni sot plazhin, moti do të prishet në vijim!

Ata janë fotografuar shpesh herë bashkë dhe vet Eleni e ka pranuar lidhjen mes tyre, por kur e pyesin në intervista në lidhje me të dashurin e ka bezdi të flas për të.

Pas performancës së saj në gjysmëfinalen e Eurovision, ajo dha një intervistë për mediat greke në lidhje me performancën në Eurovision. Gjithashtu e pyetën si ndihet partneri i saj me këtë sukses, Eleni u përgjigj “ është shumë i kënaqur, kaq ju e dini që e kam bezdi të flas në lidhje me këto gjëra”./D.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.