Ekzekutoi bashkëshorten, Çlirim Shaholli i penduar: Ishte gabim fatal

Është shfaqur para trupës gjykuese Çlirim Shaholli i cili vrau të premten në mbrëmje bashkëshorten e tij, nënën e 6 fëmijëve Ardiana Shahollin.

Ai është shfaqur i penduar dhe ka kërkuar falje për krimin që ka bërë.

“Gjithçka ishte momentale dhe aksidentale. Jam penduar për veprimin tim. U kërkoj falje fëmijëve dhe gjithë familjarëve të mi për këtë gabim fatal që unë bëra. Nuk di çfarë te them, të vendos drejtësia. Më vjen shume keq që lash fëmijët jetim mes katër rrugëve” ka deklaruar ai./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Video/ Të ftoj për drekë te shef Xhema!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.