Ekzekutimi i informatorit të policisë në Memaliaj, babai apel shtetit për gjetjen e autorëve

 

Babai i Alket Muhos, informatorit të policisë, i cili denoncoi mbledhjen e kanabisit  në Tepelenë,  kërkon nga shteti të gjejë dhe të vërë para përgjegjësisë autorët e vrasjes së të birit.

Ai shpjegon se nuk ka idenë se kush mund t’ja ketë bërë këtë.

“Nuk kam ndonjë dyshim pse mund te ketë ndodhur vrasja e djalit. Nuk kishim konflikte të hapura që mund të na sillte këtë fatkeqësi. I bej apel shtetit të gjendet autori. Djalin ma kane vrare me dy armë, me çifte dhe me automatik. Kanë qëlluar me automatik njëherë dhe pastaj me çifte tek koka.”- thotë babai.

LEXO DHE :  Arta Marku, merr postin e ri në sistemin e drejtësisë!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.