Ekskluzive/ Fundjava në Përmet

Nëse nuk ke vendosur ende ku të kalosh fundjavën, dritare.net ju sugjeron Përmetin. Si fillim përgatitu për një dyditësh të pazakontë. Pastaj lidhu me Elton Pashollarin dhe Ahmet Berzanin. Do mendojnë ata ku do shkosh, ku do ecësh, ku do pushosh, ku do ndalosh të hash qengj në lëndinë, ku do bësh rafting, ku do flesh, ku do hash mëngjesin dhe ku glikonë magjike të Përmetit, që të bën ta mbash kokën pas. Shijoje këtë udhëtim në foto, derisa të bësh udhëtimin tënd./dritare.net/

LEXO DHE :  Kjo është arsyeja pse pijet e gazuara në shishe dhe ato kanaçe, kanë shije të ndryshme!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.