Ekskluzive/ Fotot, Ja ku e vranë, duke ngrëne drekë, punonjësin e Bashkisë!

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Shëlli të Matit, 1 punonjës i Bashkisë ka mbetur i vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur me armë zjarri. Mësohet se ai është vrarë në një lokal duke ngrënë drekë.

Sipas të informacioneve paraprake  dy viktimat është shofer i Bashkisë së Matit.

 

Burime për Dritare. net mësojnë se debati ka lindur për një rrugë që po hapej në fshat. Por në momentin që punonjësit e policisë kanë shkuar për të hapur rrugën kanë hasur në rezistencën e disa banorëve ndër të cilët, të Kujtim Koxhës , 54 vjeç i cili është vënë në pranga nga policia si autori i dyshuar i ngjarjes. V.D/Dritare.net

LEXO DHE :  Grabitja në Rinas/ Lihet në burg informatori i dyshuar

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.