Ekskluzive/ Fotot, Ja ku e vranë, duke ngrëne drekë, punonjësin e Bashkisë!

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Shëlli të Matit, 1 punonjës i Bashkisë ka mbetur i vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur me armë zjarri. Mësohet se ai është vrarë në një lokal duke ngrënë drekë.

Sipas të informacioneve paraprake  dy viktimat është shofer i Bashkisë së Matit.

 

Burime për Dritare. net mësojnë se debati ka lindur për një rrugë që po hapej në fshat. Por në momentin që punonjësit e policisë kanë shkuar për të hapur rrugën kanë hasur në rezistencën e disa banorëve ndër të cilët, të Kujtim Koxhës , 54 vjeç i cili është vënë në pranga nga policia si autori i dyshuar i ngjarjes. V.D/Dritare.net

LEXO DHE :  Emri/ Vrasja e ish-efektivit Santiago Malko, policia ndalon një person

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.