Edicioni kryesor i lajmeve në Dritare.net 19 korrik 2019

LEXO DHE :  Dëshmia tronditëse e punëtorëve: Ja si nisi sherri ku mbeti i vrarë Indrit Çelaj!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.